درباره ما

20 جولای 2014 |7,431 نمایش

به وبسایت دانشجویان ارشد رشته کامپیوتر دانشگاه آزاد واحد نراق خوش آمدید.

هدف ما:
این سایت به همت دانشجویان ارشد کامپیوتر دانشگاه آزاد نراق در مهرماه ۱۳۹۳ راه اندازی و شروع به کار کرد. هدف این سایت مشارکت تمام هم دانشگاهی ها و به اشتراک گذاری جزوه ها، نوشته ها، اسلاید ها و وویس های اساتید دانشگاه می باشد. در مهرماه ۱۳۹۳ مجوز ثبت نام ارشد کامپیوتر، برای دانشگاه آزاد نراق به ثبت رسیده است.

نحوه استفاده:
در هر ورودی شخصی به عنوان نماینده در سایت ثبت نام می شود و وظیفه قرار دادن اطلاعات مربوط به خودشان را دارد. می تواند این اطلاعات را بصورت عمومی، قابل استفاده برای افراد عضو و بصورت رمز دار قرار دهد. به یاد داشته باشید که رسالت ما قرار دادن اطلاعات برای تمام دانشجویان می باشد

نحوه ثبت نام:
با هماهنگی با نماینده هر ورودی می توانید کد ثبت نام را دریافت کرده و اقدام به ثبت نام کنید.

دانلود بدون عضویت:
در صورتی که از دانشجویان دانشگاه نراق نیستید، میتوانید لینک صفحه درخواستی را برای ما ارسال کنید تا در صورت امکان محتوای صفحه برای شما ارسال گردد. برای این کار در همین صفحه لینک صفحه مورد نیاز، به همراه ایمیل،برای ما ارسال کنید.

باتشکر:
باتشکر از همه اساتید محترم دانشگاه نراق به ویژه استاد بابایی، استاد مالکی نژاد، استاد کرمی که برای قراردادن این اطلاعات در سایت همکاری صمیمانه ای داشتند و همچنین با تشکر فراوان از دانشجویان عزیزی که زحمت خلاصه نویسی دروس، ذخیره وویس دروس و اسکن جزوه ها و دستنویس ها را کشیدند.

9 پاسخ به “درباره ما”

 1. علی گفت:

  سلام این ترم ما در دانشگاه آزاد واحد الکترونیکی با استاد بابایی شبکه پیشرفته داریم و سایت شما را معرفی کردند اگر امکان داردو لطف کنید سئوالات ترم های گذشته ایشان را برای ما نیز آزاد کنید تا بتوانیم ببینیم .
  در ضمن سایت خیلی باحالی دارید دمتون گرم
  با تشکر

 2. مونا گفت:

  با سلام
  ممنون از تلاش خوبتون برای ارتقاء علمی دوستانتون.
  لطفا اگر برای شما ممکنه ویسهای درس مباحث ویژه دکتر مالکی نژاد را که پردازش تصویر را گفتن برای من ارسال کنید. من پایان نامه مینویسم و فکر میکنم این مورد خیلی کمک میکنه به من.
  ممنون

 3. دانشجوی ارشد نرم افزار گفت:

  سلام.ترجمه کتاب مهندسی نرم افزار پیشرفته رو می خواستم که در لینک زیر موجود نبود.ممنون میشم ایمیل کنید برام.
  http://naraghcsg.ir/330/%D8%AA%D8%B1%D8%AC%D9%85%D9%87-%DA%A9%D8%AA%D8%A7%D8%A8-%D9%85%D9%87%D9%86%D8%AF%D8%B3%DB%8C-%D9%86%D8%B1%D9%85-%D8%A7%D9%81%D8%B2%D8%A7%D8%B1/

 4. محمد گفت:

  با سلام و تشکر از زحمات شما
  ترجمه کتاب مهندسی نرم افزار پیشرفته دکتر بابایی و نمونه سوالات امتحانی این درس رو می خواستم ممنون میشم لینک را ارسال بفرمایید.
  با تشکر

آمار